Jsme TITANS a vznikli jsme spojením
původní prestižní značky BRIDGEWATER v
České republice se slovenskou jedničkou
TITANS freelancers.

Jsme inovativní. Jsme nezávislí. Jsme féroví a přímí. Jsme Titáni! Již více než 5 let poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT specialistů. Posilujeme IT týmy, kterým chybí ti správní lidé. IT specialistům nabízíme projekty, kterými se můžou pochlubit.

Spolupracujeme s více než 400 globálními společnostmi v evropském regionu.

Pro IT specialisty

Láká Tě freelancing? Nevíš jak a kde začít? Nech to na nás!

Jsme zde pro ty, kteří chtějí vykročit z řady a vstoupit do opravdového světa IT freelancingu s erbem přilby na prsou. Pomůžeme Ti zažít svět přímé komunikace, vztahů a soudržnosti, který jsme spolu vytvořili a který den co den zlepšujeme.

Otevřít projekty

Pro firmy

Potřebujete pružně řídit velikost svých IT týmů, získat ihned další IT specialisty nebo optimalizovat nákladovou strukturu?

Garantujeme odbornost, férovost, individuální přístup a vysoké nasazení. Neztrácejte čas dlouhými výběrovými procesy. Předvýběr vhodných kandidátů uděláme za vás a vy se můžete soustředit na svůj klíčový byznys.

Více info

Náš příběh

2017

Vznik společnosti BRIDGEWATER

V říjnu 2017 Jakub Konečný a Milan Procházka formálně zakládají společnost BridgeWaterBlu. Hned při startu firmy jsou pevně stanoveny hodnoty a kodex chování společnosti uvnitř i navenek. Firma má prvních šest zaměstnanců a již o měsíc později dodává prvního freelancera do společnosti T-Mobile.

2018

Růst

První rok fungování společnosti s sebou přinesl spoustu dynamických výkyvů – nárůst na 45 umístěných freelancerů s tržbami téměř 50 milionů korun. Tento první milník se však nesl ve znamení obchodní ztráty, která měla následný vliv na restrukturalizaci firmy a návrat k 6člennému týmu.

2019

Rozvoj firemní kultury

Významná investice byla vložena do posílení interní kultury firmy, vybudování a zavedení celkové koncepce hodnot, která dodnes tvoří stavební pilíře týmu. Součástí změn je vybudování BRIDGEWATER Academy.

2020

Krize nás posilují

Začátkem roku společnost posilují noví klíčoví členové týmu a v období Covidu BRIDGEWATER usilovně pracuje na strategii do dalších let. I v době pandemie společnost mírně roste a ukazuje se, že kultura firmy je natolik silná, že přečkává i tyto těžké časy. Rok 2020 končíme s tržbami dosahujícími téměř 100 miliónů korun a natěšeně vyhlížíme rok 2021.

2021

Akvizice

Nové posily v týmu přinesly nové úspěchy. Ještě před Vánoci dochází ke vstupu TITANS freelancers do společnosti, Milan Procházka odprodává svůj 70% podíl. Akvizice je prvním krokem k evropské expanzi. Firma uzavírá ekonomický rok s tržbami v objemu téměř 180 milionů korun, a potvrzuje tak svůj raketový růst.

2022

Synergie posilují

Propojení s TITANS freelancers vede k dalšímu zefektivnění BRIDGEWATER. Dochází k prohloubení strategických partnerství a potvrzuje se smysluplnost budoucího propojení firem i na úrovni názvu. Roční tržby přesahují 250 miliónů korun a opět se potvrzuje meziroční růst v desítkách procent téměř ve všech finančních ukazatelích.

2023

BRIDGEWATER se mění na TITANS

TITANS jako značka oficiálně začíná působit na českém trhu – dochází ke změně jména, nicméně vedení týmu i tým samotný zůstávají.

Náš tým

foto Jakub Konečný
Jakub

CEO

foto Igor Lubura
Igor

Chief Sales Officer

foto Jan Fojtů
Jan

Chief Recruitment Officer

foto Kristína Poláková
Kristína

Chief Marketing Officer

Ze zákulisí

33 296

Titánů, kteří se
k nám přidali

683

Klientů, kteří se
k nám přidali

463 317

Úspěšně dodaných
man-days